درباره ما

19-1024x558

معرفی آبران صنعت سنجش

امام موسي كاظم عليهالسلام ميفرمايند:

«اِنَّ لِلّهِ عِباداً فِى الأرْضِ يَسْعَوْنَ فِى حَوائِجِ النّاسِ، هُمُ الآمِنُونَ يَوْمَ الْقِيامَهِ» (کافي ج2، ص 197).

«خداوند بر روي زمين بندگاني دارد كه در تأمين نياز مردم، كوشش و تلاش ميكنند، آنها هستند كساني كه در روز رستاخيز ايمن و آسودهاند.»

آب موهبتی الهی و مادهای است حیاتی و کمیاب، دارای ارزش ذاتی، اقتصادی، امنیتی، زیستمحیطی و سیاسی كه دسترسي عادلانه به آن از حقوق اولیه تمام نسلهای حال و آینده كشور محسوب ميشود؛ لذا صیانت کمی و کیفی از منابع آب و افزایش بهرهوري آن در کلیه مراحل تأمين و مصرف، وظیفهای ملی و ديني است.

كشور ايران به دليل كمبود ريزشهاي جوي و نامناسب بودن پراكنش زماني و مكاني آن در زمره كشورهاي نيمه خشك و خشك جهان قراردارد مضاف برآن رشد روز افزون جمعيت و كاهش سرانه آب،گسترش شهر نشيني و توسعه بخشهاي كشاورزي و صنعت ، كاهش منابع تجديد شونده آب و … باعث گرديده  دست اندركاران بخش آب  توجه ويژه اي به كنترل مصرف آب و استفاده بهينه از آن را داشته باشند. شناسايي ومعرفي محصولات و روشهاي مناسب بهره برداری آب شرب و روشهاي كاهش مصرف آب شهري مورد توجه بسیار قرار دارد .

با الهام گرفتن از تعالیم مقدّس پيامبران الهی که خدمت به مردم و تلاش در تأمین نیازهای آنان را از بزرگترین عبادات بر شمردهاند، ما در شرکت آبران صنعت به این  ارزشها اعتقاد داشته  و  با اطلاع از اهميت، حساسيت و دشواری  این خدمات به یاری خداوند متعال فعالیت خود را در صنعت آب به عنوان تولیدکننده انواع قطعات انشعاب آب و فاضلا ب  باعنایت به پشتوانه چندین سال تجربه مدیران خود اعم از طراحی ،مهندسی ، کیفیت و تولید در سال 1392  آغاز نمود یم. شرکت آبران صنعت  با دارا بودن نیروی  انسانی فنی و متخصص و اهداف و استراتژیهای به روز خود توانسته است در صنعت آب کشور فعالیتهای موثری داشته و همواره سعی نموده است محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید نموده و با ارائه نوآوریهای ویژه و آموزش های تخصصی مشکلات بسیاری را در این صنعت رفع نماید.

در همین راستا  موفق به خلق چندین نوآوری و ثبت  اختراع  از جمله اجرای طرح برون سپاری لوازم انشعاب آب به همراه نصب و گارانتی 5 ساله برای اولین بار در کشور و اخذ  افتخارات ملی و استانی از جمله طرح برتر کشوری ،  برند برتر کیفیت در صنعت آب کشور ، تولیدکننده برتر در دهمین نمایشگاه بین المللی ، کارگروه نمونه استان  و دارای چندین ثبت اختراع و طرح صنعتی و… گردیده است.

تیم و همکاران ما

میزان تخصص های ما

آبران صنعت سنجش تولید کننده کنتور و انواع قطعات انشعاب آب و فاضلاب

نوآوری
طراحی
کیفیت
رضایت مندی